Vanameister Järvela tegi peakorraldajale tuule alla

img_1346Foto: Laura-Maria Kiiser

Piret Puidak

Spordiajakirjaniku Ott Järvela ja laagri peakorraldaja Kristofer Jürisoo vahel peetud jalgpallimängus jäi peale vanameister Järvela.

Teadmatuses Järvela poleks osanud arvatagi, et lisaks intervjuule valmistas sporditoimetus tema jaoks ette ka sportliku katsumuse.

Mõlemad võistlejad pidid võimlas ühe minuti jooksul näitama oma jalgpallioskuseid, kõksides palli järjest nii mitu korda kui võimalik.

Kristofer lasi viisakalt alustada Järvelal. Peale tagasihoidlikku starti tegi tuntud spordiajakirjanik muljetavaldava lõpuspurdi ning viimase viieteistkümne sekundi jooksul kõksis lausa rekordilised 14 korda järjest.

Kristofer ei salanud, et temast Järvelale vastast pole. Siiski suutis ta kokkuvõttes vastata peaaegu et võrdse tulemusega – kaheksa järjestikust tabamust.

Pärast väga pingelist kahte minutit saime rõõmuga mängu võitjaks kroonida jalgpalliässa Ott Järvela!

Kuidas on emotsioonid peale rasket lahingut?
Ott Järvela: Minut aega rabelemist võtab hingeldama, ometigi nii ei võiks ju olla. Teiseks, talvesaabastega ikka jalgpalli ei mängi!

Kristofer Jürisoo: Kardio on tähtis! Peaks ka ikka need jooksuriided välja võtma ja tihedamini tänavatele saama.

Ott, mis oli Sinu edu saladus?
Ott Järvela: See oli see mäng, mis me poisipõlves hoovis mängisime. Edu tagab hoovisport. Kõksimismängud, mida me ka mängisime: jalaga, põlvega, peaga, põlvega.

Kristofer, sina siis neid mänge mänginud ei ole nagu nägime?
Kristofer Jürisoo: Väga mitte, ma olen alati olnud ujuja-poiss. Pallimängud mulle ei sobi, aga kui mind vette lasta, siis võin seal igasuguseid asju teha.